İçeriğe geç

HAKKIMIZDA

Biz; Elektrocity Büro Makineleri kurucusu ve çalışanları olarak 2006 Yılından günümüze kadar olan zaman zarfında, Fotokopi Makineleri, Faks Makineleri, Tarayıcı ve Yazıcı ürünlerinin Satış, Kiralama ve Teknik Servis Hizmetlerini vermekteyiz. Bu cihazlara ait Sarf Malzeme, Toner ve Yedek parça temini ile siz değerli müşterilerimizin tedarik ihtiyaçlarını karşılamaktayız. 

Tüm ofislerin ihtiyaçları doğrultusunda Fotokopi, Yazdırma ve Tarama işlemlerini Kyocera Fotokopi ve Yazıcı Ürünleri ile dokümantasyon ihtiyaçlarını daha ekonomik, daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak profesyonel bir çözüm önerisi sunmaktadır.

Türkiye’de ki ofis dokümantasyonu alanında sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duymaktayız.

Ürün çeşitliliği ve güvenli yazdırma sistemleri ile ilgili çözüm önerilerimizde, her ürün için vermiş olduğumuz bir yıllık ücretsiz bakım anlaşması olduğu gibi, kopya başı maliyet üzerinden yapılmış olan sözleşme gereğince teknik servis hizmetlerimiz firmamız ilkesi olan “Müşteri Memnuniyeti” ne dayanmaktadır.

Mevcut müşterilerimizden oluşan saygın referans listemize, kıymetli firmanızı da kazanabilmek adına belirtilen tüm avantaj ve faydaları sizin adınıza geliştirmek amacı ile bilgilerinize sunmak isteriz. 

Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

ETEM BAL

Kiralama Hizmeti

Her müşteri için ihtiyaçlarına cevap verebilicek şekilde makine parkuru ile donatılmış kişiselleştirilmiş bir kira kontratı oluşturuyoruz.Fotokopi makinelerinin veya yazıcıların kiralanması şirketler için daha fazla verimlilik, ekonomi, güncelleme kontrolü ve yenilik sağlamaktadır.

Kiralamanın Avantajları

* İlk Yatırım Yok

*Sınırsız teknik destek

*Yedek Ekipman

*Düşük Maliyet

Teknik Servis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Line high touch client we need to have a Come to Jesus meeting with Phil about his attitude, so where the.

Super Efficient

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.

Deeply Committed

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.

Highly Skilled

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.

Etem BAL

Yönetici

Serkan Beyazıt

Teknik Destek

Ömer Faruk Patır

Bilgi İşlem